У день усіх закоханих - святкове відкриття оновленої зали урочистих подій "БК HALL". ФОТО

Дата: 15.02.2022 12:00

Фото без описуСвяткове відкриття оновленої зали урочистих подій "БК HALL" відбулося в день усіх закоханих - День Святого Валентина.

Ідейником та головним дизайнером цього місця став заступник директора Будинку культури Сергій Слєсаренко. Фінансову і моральну підтримку у підготовці до створення такої зали надала Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук.

Дмитро Мельник, в.о.директора Будинку культури, щиро подякував усім спонсорам, які долучилися до відкриття зали і розділили цей атмосферний вечір:

Дякуємо усьому колективу Черняхівський Будинок Культури Черняхівської селищної ради за професійну підготовку та гарний результат.

Щиро вдячні за яскраві виступи артистам Черняхівської музичної школи на чолі з директором Анатолієм Демчуком.

За матеріалами Dima Melnyk