Всеукраїнський фонд «Серце до серця» організовує 17-у благодійну акцію «Серце до серця»: «Почуй світ!»

Дата: 10.02.2022 09:00

Фото без описуФонд «Серце до Серця» є стабільною платформою для єднання небайдужих українців, які прагнуть поліпшити країну власними силами. Офіційний сайт фонду - https://sercedoserca.com.ua/

Акції, що полягають у суспільному зборі коштів для закупівлі медичного обладнання, проводяться щорічно, з тією різницею, що кожного року з галузей дитячої медицини вибирається нова тема. Сам збір коштів проводитися волонтерами, які обов’язково мають спеціально виготовлені скриньки для збору грошей (з визначеними захисними елементами) та бейджі-ідентифікатори (з особистою фотографією, підбиті печаткою Фонду, та таким самим порядковим номером, що й на скриньці) з символікою Фонду, що запобігає шахрайству. Волонтери наклеюють кожному, хто кидає кошти до скриньки, яскраве сердечко – наклейку з символічним смайликом Фонду і до кінця дня всі бачитимуть, як багато людей встигли приєднатись до Акції, щоб подарувати допомогу діткам.

Представники ВБФ “Серце до серця” публічно заявляють, що вся сума витрачається виключно на реалізацію Програми, не зважаючи на те, що закон дозволяє благодійним фондам витрачати певний відсоток, зібраних ними коштів на свої потреби. Це означає, що не взято жодної копійки із зібраних під час Акції грошей для покриття витрат, які не стосуються затвердженої Програми. За словами молодих ентузіастів, це зроблено спеціально, щоб кожен, хто віддає свої, хай навіть невеликі гроші на допомогу дітям був впевнений, що вони докладно до копієчки підуть саме для реалізації заявленої мети. Закуплене медичне обладнання позначається штрих-кодами і передається дитячим лікувальним закладам у безоплатне користування з головною умовою, що всі діти обслуговуватимуться на ньому безкоштовно.

Організація збору коштів у рамках благодійної акції є тільки однією із методів реалізації основних цілей фонду:

• розвиток волонтерського руху в Україні за принципами європейських стандартів;
  • привернення уваги та повернення довіри громадськості до благодійності шляхом використання прозорої системи звітності;
  • виховання відповідальності та формування моральних цінностей у молоді України;
  • покращення ситуації із наявністю якісного медичного обладнання у дитячих обласних лікарнях України.

Цього року фонд «Серце до серця» організовує 17-у Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Почуй світ!», яка триватиме з 1 квітня по 1 червня 2022 року. Акція проходитиме в адаптивному режимі до змін стану захворюваності в територіальних об’єднаннях та з урахуванням карантинних обмежень, пов’язаних із коронавірусною інфекцією.

Кошти збиратимуться з метою придбання діагностичного медичного обладнання для дітей із вадами слуху у дитячі лікарні країни.

Звертаємося до всіх із проханням підтримати Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» та взяти участь у ній, зробивши благодійний внесок за такими банківськими реквізитами:

АТ КБ «Приватбанк»:
IBAN UA 17 305299 0000026008043604327, ЄДРПОУ 34354227
ПАТ «Кредобанк»
IBAN UA 39 325365 0000002600501306399, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок для __________ назва
області (міста)».

Яна Сидор,

голова правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»