Співпраця із центром зайнятості

Дата: 20.01.2022 14:00

Сьогодні відбулася зустріч Черняхівського селищного голови Наталії Ревчук із директором Черняхівської районної філії Житомирського обласного центру зайнятості Оленою Пашинською. Під час конструктивного діалогу обговорювалися нагальні питання щодо шляхів подолання безробіття на території громади, заходів, що вживаються місцевою владою для легалізації трудових відносин між найманими робітниками та роботодавцями, підтримки малого і середнього підприємництва та ін.

Наталія Миколаївна та Олена Федорівна окреслили шляхи подальшого вдосконалення співпраці та соціального партнерства. А також підписали угоду про спільну діяльність,основна мета якої – об’єднання зусиль у сфері зайнятості населення та створення нових робочих місць на території громади.