З перемогою!

Дата: 19.01.2022 10:00

Фото без описуЗ перемогою!

Мошківська Анна, учениця 8 класу Андріївського ліцею Черняхівської селищної ради, отримала диплом ІІ ступеня за результатами VІ Міжнародного дисциплінарного конкурсу імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко. Спеціальна тема цього Конкурсу – «Регіональна локальна історія в контексті осмислення епохи Голодомору – геноциду Українського народу». Анна взяла участь у номінації Конкурсу «Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти», у  підномінації: кращі роботи учнів 5-8 класів. Її робота «Спогади свідків Голодомору» високо оцінена журі.

Вітаємо Анну Мошківську та вчителя історії Володимира Євгеновича Короля з перемогою. Зичимо наполегливості, бадьорості духу й надалі долати вершини знань, вивчати та зберігати історичне минуле нашого народу.