Відвідали новий дитячий будинок сімейного типу

Дата: 14.01.2022 15:30

Фото без опису2022 рік розпочався із гарних новин: в Черняхові відкрився новий дитячий будинок сімейного типу. Олена та Ігор Бай взяли під опіку та подарували свою любов і тепло трьом прекрасним дітям.

Щоб привітати зі святами і познайомитись ближче з новими жителями нашої громади, до сім`ї Бай із подарунками завітали селищний голова Наталія Ревчук, начальник служби у справах дітей Руслана Іщенко та директор КУ «Центр соціальних служб» Черняхівської селищної ради Світлана Дзюблик.

Дуже привітно і тепло їх зустріли батьки-вихователі, які поділилися своїми враженнями про Черняхів, адже для них – це нове містечко, з яким ще знайомляться.

Софійка – найстарша донечка – вже навчається у Черняхівському ліцеї №1. Розповідає, що вже має багато друзів серед однокласників. Її молодший братик Дмитрик незабаром піде у садочок, а найменший – Андрійко – поки буде з батьками, які цих дітей полюбили всім серцем.

Приємно, що очі дітей і дорослих наповнені теплом. Діти щасливі і горнуться до своїх батьків – і це головне.