Оприлюднено проєкти рішень про ліквідацію Стиртівської та Селецької загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів

Дата: 13.01.2022 10:00

Фото без описуШановні громадяни! Звертаємо вашу увагу на те, що на вимогу ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту» на сайті селищної ради 30 грудня 2021 року оприлюднено проєкти рішень «Про припинення шляхом ліквідації Стиртівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Черняхівської селищної ради» і «Про припинення шляхом ліквідації  Селецької загальноосвітньої школи  І-ІІ ступенів Черняхівської селищної ради».

З даними проектами рішень ви можете ознайомитись за посиланням https://chernyahivska-gromada.gov.ua/vidkriti-dani-22-30-05-09-02-2021/.

За більш детальною інформацією звертатись у відділ освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради.