ДЯКУЄМО за людяність, розуміння, співпрацю та реальну допомогу громаді

Дата: 11.01.2022 12:55

Фото без описуВ Міжнародний день «ДЯКУЮ» Черняхівська селищна рада хоче щиро подякувати всім, хто працює для наших громадян, для їх безпеки,  комфорту і благополуччя.

Особливо хочемо відзначити тих, хто, маючи можливість, має і БАЖАННЯ ДОПОМАГАТИ у скрутну хвилину, як кажуть, не словом, а ДІЛОМ. Саме такими соціально відповідальними благодійниками, які безкоштовно допомогли власною технікою у розчищенні від снігу доріг у селах наших старостинських округів,  стали

• Руслан Миколайович ТРОЯЧЕНКО (керівник ПП «Жерм»),
  • Володимир Володимирович ШВЕЦЬ (виконавчий директор ТОВ «Грін Ленд Славута»),
  • Сергій Миколайович ІВАСЕНКО (депутат селищної ради та засновник ПСПО «Браженське»),
  • Богдан Сергійович МАКСИМЧУК (керівник КСП «Україна-Черняхів-1»),
  • Олександр Миколайович ДМИТРУК (керівник ФГ «Вітам»),
  • Іван Іванович ШАТИЛЮК (керівник СФГ «Шатилюк»),
  • Ярослав Ярославович КОСТИНЮК (керівник ТОВ «Колос Полісся»),
  • Олександр Антонович ДАНИЛІВСЬКИЙ.

Завдяки цим небайдужим громадянам, фермерам, приватним підприємцям та керівникам агроформувань, що господарюють на території нашої громади, більшість сільських комунальних вулиць були розчищені. Ще раз ДЯКУЄМО за людяність, розуміння, співпрацю та реальну допомогу громаді.

Нагадуємо, що дороги МІЖ НАСЕЛЕНИМИ ПУНКТАМИ не підпорядковані Черняхівській селищній раді, а знаходяться на балансі Департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА і мають обслуговуватись ПП «Автомагістраль». З метою оперативного реагування працюють диспетчерські служби:

• Черговий Департаменту регіонального розвитку ЖОДА – 099-469-55-86.
  • Черговий підрядної організації ПП «Автомагістраль» – 050-318-15-69.