У Черняхівській громаді під час перевірки ФОПів виявили неоформлених працівників

Дата: 11.01.2022 08:00

У Черняхівській громаді під час перевірки ФОПів виявили неоформлених працівниківФото без опису

У двох фізичних осіб-підприємців, що здійснюють господарську діяльність на території Черняхівської громади, під час перевірки виявили неоформлених працівників.

Про це повідомляють у відділі з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Житомирській області.

«В ході проведення заходів державного контролю у двох суб’єктів господарювання інспектори Управління Держпраці встановили порушення вимог ст. 24 КЗпП України та ПКМУ від 17.06.2015 в частині допущення до роботи працівника без укладання трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу та без повідомлення органів ДФС», – йдеться повідомлення.

Загалом виявили 5 неоформлених працівників, про що були внесені приписи про усунення виявлених порушень та складені попередження про відповідальність за порушення законодавства про працю.

У разі не усунення порушень, фізичні особи-підприємці отримають штраф.

Перевірки, що тривали у 2021 році, продовжаться і у 2022 році.

За матеріалами https://www.zhitomirnews.com