Благодійний різдвяний ярмарок згуртував громаду. Дякуємо всім!

Дата: 10.01.2022 15:30

Фото без описуНарешті усі родини наших діток, для яких ми з вами збирали кошти на Благодійному різдвяному ярмарку, що відбувався протягом 19 та 21 грудня минулого року, отримали кошти. Нам вдалося зібрати 12 тисяч 273 гривні. Насправді це зовсім небагато, бо на одну дитину вийшло по 1363, 6 гривні.

Але головне ж - не в сумі. Для діток, що в ремісії - це кошти на вітаміни, які їм теж дуже необхідні. Для тих, хто зараз активно лікується цього, звичайно занадто мало. Селищна рада вишукує додаткові можливості, щоб допомогти.

Та головне, що ми усі свої позитивні емоції, всі свої добрі побажання згенерували в одну добру справу. І це обов'язково допоможе дітям побороти страшну недугу! Чого ми їм щиро бажаємо!

Батьки діток передають слова вдячності усім тим, хто брали участь в Ярмарку і в якості продавців, і як покупці цікавих і оригінальних виробів.

Сподіваємося, що такі благодійні ярмарки продовжаться в нашій громаді, стануть традиційним доповненням усіх наших спільних свят! Адже допомагати так легко! І приємно!