Підведено підсумки конкурсів #Новорічний_настрій_моєї_громади та #Різдво_Родинне_свято!

Дата: 10.01.2022 09:00

Фото без описуДрузі, ще раз усіх щиро вітаємо з РІЗДВЯНО-НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ! Як було заявлено в умовах онлайн-конкурсів #Новорічний_настрій_моєї_громади та #Різдво_Родинне_свято, ввечері 7 січня 2022 року селищна рада разом зі співорганізаторами та спонсорами вже підрахували ваші вподобайки та оголосили переможців.

#Новорічний_настрій_моєї_громади:

• Переможцем став Черняхівський ліцей номер 1, який за свої святкові фотозони отримав загалом 1031 вподобайку!
  • Друге місце у Яни Мелешко - 325 лайків!
  • В трійці лідерів - Ольга та Василь Опанасенки - 302 вподобайки!

Переможці найближчим часом отримають чудові подарунки від Черняхівська селищна рада, салону TIN family і Ані Нагурної.

У конкурсі #Різдво_Родинне_свято взяли участь лише дві прекрасні черняхівські родини Закревських та Дідківських, яких ми щиро вітаємо. Наші конкурсанти найближчим часом отримають чудові подарунки від Черняхівська селищна рада,від Клубу віртуальної реальності CUBE-сімейна подорож у світ віртуальної реальності, від салону TIN family , і Ані Нагурної.

Дуже дякуємо усім, хто долучився, додав святкового настрою і позитивних емоцій та сподіваємось на вашу активність в майбутньому!