Дата: 30.12.2021 16:00

Фото без описуШановні приватні підприємці та керівники підприємств різних форм власності, які працюють на території Черняхівської селищної територіальної громади!

БУДЬТЕ УВАЖНІ ТА СОЦІАЛЬНО ВІДПОВІДАЛЬНІ!

Вже кілька днів до Черняхівської селищної ради звертаються підприємці із проханням роз’яснити якісь зміни в законодавстві, нібито пов’язані із реєстрацією/перереєстрацією їхніх фірм як юридичних осіб.

За словами наших підприємців, до них ТЕЛЕФОНУЮТЬ НЕВІДОМІ ЛЮДИ ІЗ ПРОПОЗИЦІЄЮ ПЕРЕРЕЄСТРУВАТИСЯ В ІНШУ ГРОМАДУ.

Тобто, ПІДПРИЄМЦІВ ВВОДЯТЬ В ОМАНУ з метою дестабілізації ситуації та створення соціальної напруги. Адже податки, сплачені до селищного бюджету – це пряме джерело фінансування соціальної галузі, без якої неможливо забезпечити життєдіяльність громади.

Це :

• оплата за енергоносії, харчування дітей у дитячих садочках і школах;
  • оплата за енергоносії первинної і вторинної медицини;
  • благоустрій населених пунктів громади (освітлення, утримання доріг комунальної власності) ;
  • заробітна плата працівників бюджетних установ громади (садочки, заклади загальної середньої освіти (крім вчителів), позашкільні заклади освіти, заклади культури, соціального захисту);
  • утримання закладів соціально-культурної сфери;
  • соціальний захист незахищених верств населення (пільговий проїзд залізничним та автомобільним транспортом, забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю; надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, оздоровлення дітей пільгових категорій, надання інших пільг).

Тільки маючи фінансову стабільність, селищна рада може розвивати громаду і покращувати рівень життя та комфорту людей, які тут проживають.

З усіма витратами бюджету Черняхівської селищної територіальної громади можна детально ознайомитись на сайті селищної ради за посиланням  https://chernyahivska-gromada.gov.ua/2021-rik-18-05-28-08-03-2021/.

Закликаємо всіх бути соціально відповідальними та не піддаватись на провокації!