Укласти договір на вивезення твердих побутових відходів - легко!

Дата: 23.12.2021 14:00

Укласти договір на вивезення твердих побутових відходів - легко!

Шановні жителі Черняхівської селищної територіальної громади!

Для укладання договору з КП "Черняхів-Добробут" є кілька способів, оберіть, який вам зручніше:

1. Звернутись безпосередньо в КП "Черняхів-Добробут" за адресою: смт Черняхів, вул. Слобідська, 10.  Тел. ( 04134) 4-85-09

2. Завантажити договір, заповнити його та принести/надіслати за адресою: смт.Черняхів, вул. Слобідська, 10.  Поштовий індекс 12301.

Плата за надані послуги вноситься на розрахунковий рахунок виконавця або готівкою в касу підприємства.

Нагадуємо, що, відповідно до рішення 14 сесії селищної ради VIII скликання від 27.10.2021 року  "Про внесення змін до Правил благоустрою населених пунктів Черняхівської селищної територіальної громадизатверджених  рішенням дев’ятої сесії Черняхівської  селищної ради VІІІ скликання від 11.06.2021 року", ласники об’єктів благоустрою зобов’язані:

• дотримуватись вимог закону України «Про відходи» та інших правових актів у сфері поводження з відходами;
  • укласти договір про поводження з побутовими відходами з суб’єктом господарювання, визначеним у встановленому законодавством порядку".