Новорічна казка для дітей громади.ФОТО

Дата: 23.12.2021 08:00

Фото без описуАртисти Черняхівського будинку культури активно працюють, створюючи новорічну казкову атмосферу для жителів нашої громади. Вчора протягом дня вони показували "Новорічну історію" - виставу, на яку від Черняхівської селищної ради були запрошені 479 дітей пільгових категорії: діти учасників АТО, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, діти, які перебувають в складних життєвих обставинах.

Привітати юних жителів Черняхівської громади, переглянути разом із ними казкову виставу та вручити солодкі подарунки прийшла селищний голова Наталія Ревчук. “Дорогі діти та батьки, бажаю вам, аби ви довго-довго вірили у казку. Нехай святий Миколай допомагає у всіх ваших справах та починаннях, береже вас і ваших рідних людей. Здійснення мрій, радості, добра, здоров'я і щастя! ”, - побажала присутнім Наталія Миколаївна.

Усім глядачам, незалежно від віку, дуже сподобалась "Новорічна історія" (режисер - Нікіта Пєрцев), яка подарувала дітям не лише святковий настрій, а й спонукала їх до добрих вчинків.