День пам`яті Володимира Кудрявцева

Дата: 22.12.2021 15:00

Фото без опису22 грудня - День пам`яті Володимира Кудрявцева. Саме цього дня 2015 року обірвалось молоде життя українського воїна Володимира Кудрявцева, який за покликом гарячого серця пішов захищати свою країну від агресора.

"Кудрик" - саме так називали Володимира ще в шкільні роки, такий позивний був і під час служби - залишив у рідному селі Жадьки батьків, братів і сестер, дружину і маленького сина. І зі зброєю в руках і вірою в душі рішуче став на захист України.

У шості роковини загибелі Героя біля його могили зібрались селищний голова Наталія Ревчук, староста Жадьківського старостинського округу Олена Мухлінська, батьки, рідні, друзі та односельці. Настоятель Свято-Покровської церкви Іван Бачук провів панахиду за загиблим Володимиром і захисниками України, які стримували війну ціною власного земного життя.

Доля відміряла Володимирові Кудрявцеву лиш 21 рік. Своє життя Герой віддав для того, щоб над нами було мирне спокійне небо. Цінуймо це і пам'ятаймо.

Герої не вмирають!