У День святого Миколая засвітили головну ялинку громади. ФОТО

Дата: 20.12.2021 11:00

Фото без опису19 грудня, у День святого Миколая, на площі Рад в смт Черняхів засвітили головну ялинку. Зустріти новорічні свята в центрі містечка у дружньому колі прийшли багато дітей з батьками.

Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук привітала громаду з прийдешніми святами і побажала, щоб усі мрії обов’язково збувались, а дитяча віра в дива була з нами завжди, зігріваючи теплом серця.

До маленьких гостей свята завітав Святий Миколай та казкові герої – справжні майстри веселощів, які розважали присутніх загадками, співати і танцями. Додали святкової атмосфери різні номери від артистів Будинку культури, Будинку дитячої та юнацької творчості, танцювального клубу «Кристал» і студії сучасного танцю «Денс-Фемілі».

Цього року окрім головної зеленої красуні, для жителів та гостей нашої громади облаштовано й окремі локації-фотозони.