Благодійний ярмарок відбувся! ФОТО

Дата: 20.12.2021 08:00

Фото без описуНаш благодійний ярмарок відбувся, незважаючи на погодні примхи. Було дуже тепло і радісно на душі від такої кількості людей, які долучилися до благодійної акції.

Щира вдячність вчителям та учням Черняхівських та Головинського ліцеїв! Найтепліші слова подяки нашій заслуженій майстрині-чарівниці Зінаїді Бугайчук - заслужений майстер народної творчості -, яка привезла на ярмарок свої неперевершені ляльки-мотанки і зробила свій благодійний внесок!

Дякуємо усім-усім, хто приніс свої роботи, новорічні поробки в різних техніках, пиріжки та смаколики!

Особлива подяка нашим співорганізаторам:

Анні Нагурній, Ірині Долинській, Наталії Кірічек, Анні Бугайчук, Любові Хабі. Ви - найкращі! Дякуємо за вашу небайдужість, за витрачений свій час, за матеріальну і фізичну допомогу в організації ярмарку і не тільки.

У підсумку - ми з вами назбирали вже 8 тисяч 483 гривні!

Але зважаючи на те, що в нас ще залишилося багато не реалізованих чудових поробок, - ми продовжимо ярмарок 21 грудня в приміщенні селищної ради. Тому ласкаво просимо!