Відбулось чергове засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 16.12.2021 14:00

Фото без описуЧергове засідання виконавчого комітету селищної ради відбулось сьогодні, 16 грудня 2021 року. Під головуванням селищного голови Наталії Ревчук та за участю секретаря селищної ради Тетяни Тарнавської, заступника селищного голови Андрія Ющенка, керуючого справами виконавчого комітету Василя Чечка, старост старостинських округів громади та керівників окремих структурних підрозділів розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади:

• Про погодження проєкту Програми економічного і соціального розвитку Черняхівської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.
  •  Про погодження проєкту Програми розвитку культури, туризму та охорони культурної спадщини Черняхівської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.
  • Про погодження проєкту Програми поводження з твердими побутовими відходами на території Черняхівської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.
  • Про погодження проєкту Програми благоустрою населених пунктів Черняхівської селищної територіальної громади на 2022-2025 роки.
  • Про погодження проєкту селищної (комплексної) цільової соціальної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2022-2025 роки.
  • Про схвалення проєкту бюджету Черняхівської селищної територіальної громади на 2022 рік.Фото без опису
  • Про хід виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 24.06.2021 року № 88 «Про виконання заходів по проведенню технічної інвентаризації та функціонування захисних споруд на території Черняхівської селищної ради».
  • Про створення та функціонування пунктів обігріву на території Черняхівської селищної територіальної громади.
  • Про визначення видів громадських робіт для засуджених та порушників у 2022 році.
  • Про визначення видів оплачуваних суспільно-корисних робіт для порушників у 2022 році.
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 29.01.2020 року № 4 «Про впорядкування та присвоєння номерних знаків».
  • Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 25.02.2021 року № 8 «Про встановлення розміру плати батьків за  відвідування дитиною дошкільного навчального закладу».
  • Про клопотання щодо присвоєння почесного звання «Мати-героїня».
  • Про взяття на квартирний облік.
  •  Про закріплення житла за неповнолітніми.
  • Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на І квартал 2022 року.
  • Про надання нецільової благодійної допомоги.
  • Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо визначення місця проживання неповнолітньої дитини.
  • Про затвердження висновку органу опіки та піклування щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.
  • Про участь батька у вихованні та спілкуванні з сином.
  • Про оголошення повторного конкурсу з визначення управителя багатоквартирних будинків на території Черняхівської селищної територіальної громади.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.