Оголошуємо конкурси "В очікуванні Різдва" та "Новорічний настрій моєї громади"

Дата: 09.12.2021 08:00

Фото без описуДля багатьох людей в цілому світі різдвяні й новорічні свята — це час, який вони проводять разом з сім’єю і друзями, у колі близьких по духу людей. Так, це справді родинне свято, яке пахне ялинкою, мандаринками, смачними стравами.

В переддень Різдва та Нового року оголошуємо конкурс родинних фотографій "В очікуванні Різдва"

УМОВИ ПРОСТІ:

- розмістити родинне фото на різдвяно-новорічну тематику з хештегом #Різдво_Родинне_свято у соцмережі Фейсбук.

Щоб створити гарний настрі для всіх, оголошуємо конкурс на створення креативного святкового простору

#Новорічний_настрій_моєї_громади

Номінації:

- Найсвятковіше адмінприміщення громади;

- Найсвятковіше обійстя громади;

- Найоригінальніша святкова фотозона громади.

Що для цього потрібно?

Переможців, які отримають подарунки від селищної ради визначимо за вашими вподобайками під фото 7 січня 2022 року!!!