З Днем місцевого самоврядування!

Дата: 07.12.2021 09:00

Фото без описуШановні депутати та працівники Черняхівської селищної ради, ветерани місцевого самоврядування!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!

Це не просто професійне свято депутатів, сільських, селищних чи міських голів, як дехто вважає. Це - свято кожного, хто відчуває сили, волю і бажання брати на себе відповідальність за розвиток свого краю. І не просто відчуває, але й рішуче діє.

Усі разом ми вирішуюємо питання місцевого значення. На наших власних плечах лежить відповідальність за благоустрій громади, підвищення якості адміністративних послуг, реалізація задумів та перспективних планів, тобто підвищення рівня життя всіх жителів громади.

Від усього серця бажаю усім, хто працює та працював в місцевому самоврядуванні, хто вболіває та відстоює інтереси місцевої громади, міцного Вам здоров’я, родинного благополуччя та здійснення всіх Ваших життєвих планів і сподівань, нехай це свято додає усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутнє нашої держави, порозуміння і єдності задля розвитку єдиної громади та України !

Черняхівський селищний голова

Наталія РЕВЧУК