Вітаємо з ювілеєм головного спеціаліста відділу соціального захисту Людмилу Добровольську!

Дата: 05.12.2021 08:00

Шановна Людмило Миколаївно!

Від  усієї  душі  бажаємо Вам  міцного  здоров’я, щастя,  мудрості,  успіхів,  незгасної  наснаги  для добрих  справ,  довгих  років  життя  у  міцному родинному  колі  та  серед  вірних  друзів.

Нехай  поруч  з  Вами  завжди йдуть  віра,  надія,  любов,  оптимізм  і впевненість,  а  доля  береже  від  негараздів,  бід та  додає  сил  і  натхнення  для  нових звершень  й  високих  досягнень.

Нехай  у всіх  Ваших починаннях завжди буде успіх, а Ваша праця приносить радість і задоволення та глибоку вдячність і повагу людей.