Відбулось чергове засідання виконавчого комітету

Дата: 25.11.2021 17:00

Фото без опису25 листопада 2021 року пройшло чергове засідання виконавчого комітету селищної ради, під час якого розглянуто наступні питання:

1.Про хід виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 29.04.2021 року № 46 «Про заходи щодо підготовки протидії пожежам у природних екосистемах».

2. Про хід виконання рішення виконавчого комітету селищної ради від 29.04.2021 року № 47 «Про дотримання правил протипожежної безпеки у підпорядкованих установах селищної ради».

3. Про погодження проєкту Програми оновлення та розроблення містобудівної документації на території Черняхівської селищної територіальної громади на 2022-2024 роки.

Фото без опису4. Про погодження фізичній особі-підприємцю Божичко Світлані Віталіївні місця розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності.

5.Про погодження фізичній особі-підприємцю Савченко Мирославі Валеріївні місця розміщення тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності.

6. Про погодження проєкту Програми розвитку земельних відносин та охорони довкілля Черняхівської селищної ради на 2022-2025 роки.

7. Про заходи з відзначення новорічних свят.

8. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

9. Про  погодження проєкту Програми та Положення про надання одноразової грошової матеріальної допомоги громадянам, які зареєстровані на території Черняхівської селищної ради на 2022-2025 роки.

10. Про надання дозволу на перепоховання останків померлого.

11. Про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Черняхівської селищної ради.

12.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету селищної ради від 25.03.2021 року № 25 «Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення».

13. Про взяття на квартирний облік.

14. Про передачу в приватну власність квартири.

15. Про надання нецільової благодійної допомоги.

16.Про влаштування недієздатної особи до психоневрологічного інтернату.