Відбувся круглий стіл «Співробітництво територіальних громад у сфері охорони здоров’я»

Дата: 24.11.2021 15:30

Фото без опису24 листопада 2021 року за ініціативи Черняхівської селищної ради в смт Черняхів відбувся тематичний круглий стіл «Співробітництво територіальних громад у сфері охорони здоров’я», на засідання якого були запрошені керівники Житомирської районної державної адміністрації, Новоборівської, Пулинської, Хорошівської, Іршанської, Високівської та Оліївської громад, а також керівники лікувальних закладів вторинної медицини Черняхівської і сусідніх селищних рад.

Активну участь в роботі круглого столу взяли

• Наталія Ревчук – Черняхівський селищний голова,
  • Алла Литвиненко – начальник відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту  Житомирської  районної  державної адміністрації,
  • Людмила Колесник – головний спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, культури та спорту  Житомирської  районної  державної адміністрації,
  • Андрій Ющенко – заступник Черняхівського селищного голови, координатор даного заходу,
  • Тетяна Тарнавська – секретар Черняхівської селищної ради,
  • Віталій  Ніколайчук – директор КНП «Черняхівське ТМО»,
  • Валентина Розентригер – заступник директора КНП «Черняхівське ТМО»,
  • Оксана Грищенко – заступник Оліївського сільського голови,
  • Григорій Рудюк – Новоборівський селищний голова,
  • Тетяна Стринадко – директор КНП «ЦПМСД»  Новоборівської селищної ради,
  • Олександр Гаврилюк – Пулинський селищний голова,
  • Олена Гузюк – начальник гуманітарного відділу Пулинської селищної ради,
  • Анатолій Фузицький – заступник директора КНП «Лікарня» Пулинської селищної ради,
  • Галина Ширченко – заступник Іршанського селищного голови.

Під час зустрічі присутні обговорили питання, які стали особливо актуальними через особливості реформи децентралізації:

• співфінансування утримання закладів вторинної медицини,
  • покращення якості надання медичних послуг,
  • збереження та розвиток закладів медицини в громадах.

Напрацювали окремі пропозиції для вирішення питань, які хвилюють кожну громаду: утримання та розвиток медичних закладів, надання якісних послуг для медичного обслуговування наших громадян.

«Сьогоднішня зустріч стала першим кроком для об’єднання наших зусиль для спільної мети – кваліфікованої медичної допомоги громадян. Ми почули усі пропозиції. Обов’язково врахуємо їх і сподіваємось на подальшу співпрацю з цього напрямку», - підсумувала засідання круглого столу Наталія Ревчук.