Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Дата: 21.11.2021 08:00

Фото без опису21 листопада ми разом з усією Україною відзначаємо День Гідності та Свободи, вшановуючи громадянський подвиг, патріотизм і мужність людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави.

Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з шаною зберігати і захищати цей безцінний скарб. І пам'ятати подвиги учасників Революції Гідності, Небесної Сотні, учасників АТО/ООС... - усіх, хто захищав українську землю і своїм прикладом довів, що наш народ є господарем на своїй землі. Дякуємо всім, хто боронить нашу країну сьогодні.

Ми зобов'язані утверджувати мир та суспільну гармонію на нашій Богом даній землі, розбудовувати нову європейську державу! Адже від кожного з нас залежить, у якій Україні житимемо ми і наступні покоління.

Щиро вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні.

Нехай Господь береже Україну і кожного з нас!

Черняхівський селищний голова Наталія РЕВЧУК

та депутатський корпус селищної ради