Відбулось засідання п’ятнадцятої позачергової сесії селищної ради VIII скликання

Дата: 12.11.2021 17:00

Фото без описуФото без описуЗ метою наповнення бюджету громади та забезпечення опалювального сезону в бюджетних установах громади 11 листопада 2021 року відбулось засідання п’ятнадцятої позачергової сесії селищної ради VIII скликання.

Відповідно до порядку денного, розглянуто наступні питання:

1. Про внесення змін до бюджету Черняхівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

2. Про припинення дії договору оренди та передачі в  оренду земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

Фото без опису3. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки.

5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) не витребуваних земельних часток (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.

6. Про прийняття в управління земельних ділянок та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що входять до не успадкованої спадщини реформованого КСП «Дружба».

7. Про проведення інвентаризації земельної ділянки на території  с.Очеретянка.

8. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки комунальної власності на яку поширюється право земельного сервітуту.