Привітали із професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва Черняхівської громади. ФОТО

Дата: 09.11.2021 17:00

Фото без описуСьогодні урочисто привітали із професійним святом працівників культури та майстрів народного мистецтва Черняхівської громади.

Вдячність і шану працівникам цієї галузі, які прославляють нашу землю, висловили селищний голова Наталія Ревчук, секретар ради Тетяна Тарнавська, начальник відділу культури і туризму Павло Гринь, директор центральної бібліотеки Раїса Чорноморець.

Вітання супроводжувались грамотами селищної ради і відділу культури та туризму кращим працівникам і подякою всьому колективу Будинку культури з побажаннями оптимізму, творчого натхнення, подальших успіхів, нових цікавих проєктів та ідей.