Вітаємо зі Всеукраїнським Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва!

Дата: 09.11.2021 08:00

Фото без описуШановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Щиро вітаємо вас із вашим професійним святом!

Сьогодні культура має особливу місію - об’єднувати людей, популяризуючи різноманітні галузі мистецтва, сприяючи духовному відродження української нації.

Цей день об’єднує всіх, хто не уявляє свого життя без музики, живопису, театру, танцю чи книги.

Люди вашої професії особливі, бо талант дається не кожному.  Черняхівщина завжди була багата талантами, які прославляли, прославляють, і будуть прославляти наш край, зберігаючи національний колорит і традиції. Саме ви, працівники культури, щодня проводите просвітницьку роботу і формуєте сучасний культурний простір. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, своєю плідною творчою  працею та силою духу звеличуєте нашу Україну! А головне – робите все для того, аби культура розвивалася, була живою та сучасною.

Дякуємо вам за вашу працю, креативність та ініціативність! Нехай це свято подарує вам душевну злагоду, натхнення в роботі та творчий неспокій. Міцного вам здоров’я, сил та енергії для нових мистецьких звершень, людської шани і вдячності!

селищний голова Наталія РЕВЧУК

та депутатський корпус Черняхівської селищної ради