До уваги громадян! «ЧЕРВОНИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПОШИРЕННЯ COVID-19

Дата: 29.10.2021 08:00

Фото без описуВідповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (зі змінами), рішення Державної  комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (від 27.10.2021 № 41) , протоколу позачергового   засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27 жовтня 2021 року № 20, протоколу №7 від 28.10.2021 року позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Черняхівській селищній раді, з 00:00 год. 30 жовтня 2021року на території Черняхівської селищної територіальної громади встановлено «ЧЕРВОНИЙ» РІВЕНЬ ЕПІДЕМІЧНОЇ НЕБЕЗПЕКИ ПОШИРЕННЯ COVID-19!

Встановлено відповідні обмежувальні протиепідемічні заходи на території Черняхівської селищної територіальної громади,  передбачені для «червоного» рівня епідемічної небезпеки гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО ОСОБИСТИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН В ЧЕРНЯХІВСЬКІЙ СЕЛИЩНІЙ РАДІ ТА ОБМЕЖЕНО ДОСТУП ВІДВІДУВАЧІВ.