Відбулось засідання комісії селищної ради з питань земельних відносин

Дата: 20.10.2021 09:30

19 жовтня відбулось засідання комісії селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування території, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Під час засідання були розглянуті наступі питання:

• Про розроблення комплексного плану просторового розвитку  території Черняхівської селищної територіальної громади.
  • Про Статут Черняхівської селищної територіальної громади в новій редакції.
  • Про затвердження положень про відділи апарату Черняхівської селищної ради.
  • Про затвердження Переліку назв вулиць, провулків, майданів населених пунктів Черняхівської селищної територіальної громади.
  • Про внесення змін до Правил благоустрою населених пунктів Черняхівської селищної територіальної громади, затверджених  рішенням дев’ятої сесії Черняхівської  селищної ради VІІІ скликання від 11.06.2021 року.
  • Про звернення депутатів Черняхівської селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році.
  • Про звернення депутатів Черняхівської селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів  і  забезпечення їх обґрунтованого рівня.
  • Про звернення депутатів Черняхівської селищної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з приводу належного фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я.
  • Про надання   дозволу   на   виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів.
  • Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  • Про припинення права  користування земельними ділянками  та дії договору оренди для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  • Про надання   дозволу на  виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об?єднання земельної ділянки.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з передачею у власність громадянам для  ведення особистого селянського господарства в межах населених пунктів.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з передачею у власність громадянам для  ведення особистого селянського господарства за межами населених пунктів.
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з передачею у власність громадянам для будівництва і обслуговування  житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) з передачею у власність громадянам для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  • Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії.
  • Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з метою продажу.
  • Про надання   дозволу   на   виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельних ділянок загального користування, відведені для цілей поводження з відходами на території Черняхівської селищної ради.
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об?єднання земельних ділянок комунальної власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  • Про надання дозволу на виготовлення  проекту    із землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) громадянам учасникам АТО(ООС).
  • Про надання дозволу на  виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  з метою зміни цільового призначення «для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва» на цільове призначення «для ведення особистого селянського господарства».
  • Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського господарства, які розташовані за межами населених пунктів Черняхівської селищної ради.
  • Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок  для ведення особистого селянського, які розташовані на території Селецького старостинського округу.
  • Про надання  дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Рудня.
  • Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі з подальшою передачею в оренду.

Члени комісії детально розглянули запропоновані проєкти рішень та рекомендували винести їх на 14 сесію селищної ради VIII скликання.