Переглянули фільм "Незламний. Шлях до мрії"

Дата: 12.10.2021 16:00

Фото без описуСьогодні учні старших класів Черняхівських ліцеїв у Будинку культури переглянули художньо-документальну стрічку "Незламний. Шлях до мрії" про становлення в Україні видатного вченого, організатора виробництва ракетно-космічної техніки Сергія Корольова. Режисер стрічки - заслужений артист України Петро Авраменко.

Кінострічка про відомого житомирянина охоплює його дитинство, юність та доросле життя. Тому головну роль виконують три актори. Корольова в дитинстві зіграв Володимир Мельник, в юності – Олег Потапов, роль видатного конструктора у дорослому віці - директор Житомирського академічного обласного театру ляльок Сергій Мисечко.

Цікаво, що знімання фільму проходило на локаціях у Житомирі, Бердичеві, Хмельницькому та навіть Одесі під час шторму.

Фільм про Корольова зображує не просто відомого конструктора ракет, а показує його звичайною людиною, яка росла, цікавилася наукою, любила, мріяла… Показує глядачам, як важливо не зрадити свою мрію, не зламатись під гнітом обставин, завжди йти вперед.