МОН проводить опитування щодо виявлення змін в національній інноваційній екосистемі

Дата: 11.10.2021 09:00

Для поліпшення інноваційної екосистеми країни Міністерство освіти і науки проводить опитування серед суб'єктів інноваційного процесу (студентів, підприємців, професіоналів, інвесторів, університетів, організацій, наукових центрів, фондів та компаній).

Учасникам опитування пропонується оцінити діючу систему, назвати основні проблеми та оцінити рівень сприятливості національного законодавства у галузі інновацій.

Долучитися до опитування можна за покликанням.

За результатами дослідження, з метою підвищення якості та конкурентоспроможності продукції вітчизняного виробництва, буде підготовлено аналітичну довідку з основними характеристиками інноваційної екосистеми України, а також рекомендаціями щодо налагодження міжрегіональних економічних зв’язків і взаємодії всіх суб’єктів інноваційної екосистеми.

Довідково

Інноваційна екосистема – це синергія держави, підприємницького та дослідницького середовища, спрямована на колективні дії у сфері створення потоків знань, підтримку технологічного розвитку й комерціалізації інновацій.