Кожна дитина має право на щастя! ФОТОЗВІТ із свята до Дня усиновлення

Дата: 04.10.2021 10:11

Фото без описуДо Дня усиновлення в Черняхівській громаді відбулося свято «Кожна дитина має право на щастя». Це свято стало святом вшанування тих, хто подарував дітям щастя – щастя мати родину.

Селищний голова Наталія Ревчук привітала та висловила вдячність прийомним батькам, опікунам та піклувальникам, які подарували діям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, любов, тепло, благополуччя, безтурботне, радісне, щасливе дитинство, адже саме вони відкрили своє серце та двері своєї домівки цим дітям. Наталія Миколаївна наголосила, що це свято і дітей, в яких збулася їх мрія мати родину, які отримали дбайливих та люблячих батьків.

А порадували присутніх у залі своїми музичними номерами неперевершені вчителі та вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості.

Бажаємо нашим прийомним сім’ям, сім’ям опікунів, піклувальників, усиновителів родинного затишку, здоров’я, щастя та Божої ласки! Хай повниться дитячим щасливим сміхом кожна домівка, хай ростуть здоровими та успішними діти в нашій Україні. Хай щедрість та милосердя людських душ заради наших дітей примножуються з кожним днем, а віра, надія і любов ніколи не покидають наші серця!