Черняхівські ліцеїсти долучились до доброчинної акції «Монетки дітям»

Дата: 04.10.2021 09:00

Фото без описуЗ 1 по 30 вересня вихованці Черняхівського ліцею №2  долучились до доброчинної акції «Монетки дітям» від Національного банку України та благодійного фонду «Таблеточки» аби у простий та веселий спосіб зібрати монети та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком.

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу майже рік тому, але у багатьох з нас вони й досі лежать у скарбничках без діла. Кожна така монета, кожні 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для сотень онкохворих дітей.

Щиро надіємось, що кожні 25 копійок допоможуть в одужанні дітям, що борються з раком!

Учні школи зібрали 6600 монет на суму 1650 грн. Дякуємо кожному за таку благодійну справу!