Благодійна акція «Милосердя» з нагоди Дня людей похилого віку

Дата: 01.10.2021 11:30

Фото без описуПершого жовтня вся Україна відзначає свято – День людей похилого віку. Це свято покликане звертати увагу суспільства на проблеми літніх людей. Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина пам’ятала про свою історію, вшановувала і надавала підтримку людям похилого віку, адже вони найбільше потребують нашої турботи і уваги.

З нагоди Дня людей похилого віку депутат Житомирської обласної ради Андрій Руденький та директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Черняхівської селищної ради Юлія Маційчук долучились до благодійної акції «Милосердя».

Людям, які знаходяться на обліку в Територіальному центрі, було вручено технічні засоби реабілітації (коляска, ходунки та палиці) та солодкі подарунки, які придбав  Андрій Руденький.