Привітали бібліотекарів Черняхівської громади з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Дата: 30.09.2021 12:00

Фото без описуБібліотекарів Черняхівської громади привітали і відзначили грамотами та подяками з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, який щорічно святкується 30 вересня.

Під час святкового заходу з вітальними словами до присутніх звернулась секретар селищної ради Тетяна Тарнавська. " У час новітніх технологій нелегко привернути увагу читачів до звичної нам книги. А ви є берегинями та охоронцями необмеженого запасу інформації, який збережений у книзі, – сказала присутнім Тетяна Іванівна. – Від імені усієї громади дякую вам за вашу клопітку роботу, яку мало хто бачить, але вона є важливою. Бажаю, щоб ваша робота приносила вам задоволення, а ви та ваші рідні були здорові й щасливі».

Привітали працівників бібліотечної справи начальник відділу культури та туризму Павло Гринь, директор Черняхівського ліцею номер 2 Валентина Каллер, директор Черняхівської музичної школи Анатолій Демчук, бібліотекар Черняхівського ліцею номер 1 Ірина Артемчук та краєзнавець Сергій Леус. Усі відзначили високий професіоналізм і постійний творчий пошук наших культурних і освітніх просвітителів.

А також подякували за постійну співпрацю, головна мета якої - просвітництво і виховання гідного суспільства незалежної України.

Для присутніх свої музичні вітання подарували працівники Будинку культури та вихованці музичної школи.

Вітаємо бібліотекарів Черняхівської громади та щиро дякуємо усім за постійну активну участь у різноманітних заходах онлайн і офлайн, за креативність і любов до своєї справи.