Вакцинація працівників освіти Черняхівської громади

Дата: 28.09.2021 17:00

Фото без описуВід 23 жовтня в Україні оголошено «жовтий» рівень епідеміологічної небезпеки. І вже, мабуть, кожен знає про те, що для роботи навчального закладу потрібно мати мінімум 80% повністю вакцинованого персоналу. Про це йдеться у постанові “Про внесення змін до Національного плану вакцинопрофілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-СоV-2, на період до 31 грудня 2021 року”, яку ухвалив Кабінет Міністрів України 28 липня.

Станом на 28 вересня 2021 року, у Черняхівській громаді працюють в звичному режимі всі дошкільні заклади освіти та більшість шкіл. І тільки два ліцеї (Черняхівський №2 і Андріївський) перейшли на дистанційну форму роботи. Працівники даних закладів теж вакцинуються від COVID-19 і їх відсоток впевнено наближається до необхідного рівня.

Загалом в усіх закладах освіти Черняхівської громади працюють 582 працівники, з них 450 вже отримали щеплення від короно вірусу, це 77,3%.

Довідково. На Черняхівщині вакцинувались від коронавірусу вже більше 3100 осіб, з них 2900 вже мають по два щеплення.

Для зручності населення, у нашій громаді працює мобільна вакцинальна бригади медиків, які минулого тижня працювали і у закладах освіти. Тож кількість імунізованих громадян зростає щодня.