Відсвяткували День села у Видиборі

Дата: 28.09.2021 08:00

Фото без описуСонячного осіннього дня на свято села у Видиборі зібрались близько тисячі людей.

Щоб привітати жителів старостинського округу, на свято завітали і гості: Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук, депутат обласної ради Андрій Руденький, депутати селищної ради Іван Бовсунівський, Алла Виговська і Олександр Трохимчук. Під час урочистостей разом із старостою Тетяною Опанасенко вони вручили подяки за багаторічну сумлінну працю Марії Гончаренко, яка 48 років працює у фельдшерському пункті, та Дмитру Наконечному, який 38 років відповідально очолює Видиборський ліцей.

25 вересня, у День села, виповнилося 10 років юній жительці Видибора Христині Лоїк, з чим її всі разом й привітали.

Цікавою та веселою була розважальна частина свята: фуршет для жителів та гостей, розваги і смаколики для дітей, дискотека та святковий феєрверк.