Дата: 27.09.2021 08:00

Фото без описуВітаємо з професійним святом всіх працівників дошкільних установ Черняхівської громади!

Ви обрали особливу професію, яка вимагає глибокої самовіддачі, величезного терпіння, тепла і нескінченної любові до своєї справи.

Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - дуже відповідальне завдання. І під силу воно тільки добрим, чуйним і мудрим людям – вихователям.

Шановні працівники дошкільних закладів освіти, вітаючи вас з Днем вихователя і дошкільного працівника, бажаємо, щоб кожен робочий день був наповнений радістю від спілкування з юними непосидами. Доброго вам серця, величезного терпіння і великої любові до наших дітей! Хай не черствіють ваші душі, не старіє оптимізм, не зникають привітні усмішки! Будьте здорові та щасливі! Теплоти вам і розуміння, любові та поваги, краси і радості на довгі роки!

Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук