Започатковано першу щорічну премію освітян "ГОРДІСТЬ ОСВІТИ ЧЕРНЯХІВЩИНИ - 2021"

Дата: 24.09.2021 11:00

Фото без описуУ 2021 році було започатковано першу щорічну премію освітян Черняхівської селищної територіальної громади "Гордість освіти Черняхівщини", метою якої є відзначення кращих вчителів громади за їх досягнення, особистий внесок у розвиток освіти та плідну працю у справі навчання і виховання підростаючого покоління, професіоналізм та з нагоди святкування Дня працівників освіти.

?На першу щорічну премію освітян Черняхівської селищної територіальної громади "Гордість освіти Черняхівщини" було обрано 25 вчителів з різних навчальних закладів.

? Один вчитель, якого оберуть за результатами онлайн-голосування серед кращих педагогів громади, визначених складом комісії кожного навчального закладу, буде відзначений почесним званням "Вибір громади".

????ПРОСИМО ВАС ВІДДАТИ ГОЛОС ЗА ВАШОГО УЛЮБЛЕНОГО ВЧИТЕЛЯ, ЯКИЙ ЗАСЛУГОВУЄ НА ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ " ВИБІР ГРОМАДИ".

????УВАГА! ГОЛОСУВАТИ МОЖНА ОДИН РАЗ І ТІЛЬКИ ЗА ОДНОГО ВЧИТЕЛЯ!

?ТЕРМІН ГОЛОСУВАННЯ - з 24 ВЕРЕСНЯ ПО 28 ВЕРЕСНЯ до 15:00

Для голосування заповніть форму за посиланням https://docs.google.com/.../1FAIpQLScYs1iNR6NgX0.../viewform