Україна перейшла до “жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19

Дата: 23.09.2021 11:00

Україна перейшла до жовтого рівня епідемічної небезпеки

поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19

23 вересня 2021 року відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій при Черняхівській селищній раді.

Так, у відповідності до протоколу позачергового засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 21.09.2021 року №35, протоколу № 17 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22.09.2021 року, позачергового засідання комісії ТЕБ та НС при Житомирській РДА від 22.09.2021 року №18, постанов Кабінету Міністрів України, листа МОН від 22.09.2021 року “Про організацію освітнього процесу в закладах освіти під час “жовтого” рівня епідемічної небезпеки, розглядалося питання про здійснення заходів по дотриманню протиепідемічних заходів, передбачених для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки на території Черняхівської селищної територіальної громади.

Головний спеціаліст апарату селищної ради Сергій Герасимчук ознайомив присутніх зі змістом протоколів комісій ТЕБ та НС, вимогами законодавства по дотриманню протиепідемічних заходів.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту селищної ради Олександра Федосєєва-Лєвандовська прозвітувала про стан вакцинації працівників закладів загальної середньої освіти на 23.09.2021 року.

Всього в громаді провакциновано 276 працівників закладів загальної середньої освіти, що становить 70,7%.

-Андріївський ліцей- % вакцинування становить 33, 3%;

-Видиборський ліцей-% вакцинування становить 90%;

-Головинський ліцей -% вакцинування становить 82, 9%;

-Горбулівська гімназія -%вакцинування становить 83, 3,5%;

-Жадьківський ліцей-%вакцинування становить 88,8%;

-Селянщинський ліцей-%вакцинування становить 81,5%;

-Черняхівський ліцей №1-%вакцинування становить 87, 5%;

-Черняхівський ліцей №2-%вакцинування становить 46, 5%;

-Бежівська ЗОШ І-ІІ ст.-%вакцинування становить 85,7%;

-Дівочківська ЗОШ І-ІІ ст.-%вакцинування становить 90,9%;

Комісією ТЕБ та НС при селищній раді рекомендовано відділу освіти, молоді та спорту Черняхівської селищної ради запровадити в загальноосвітніх закладах громади та дитячих дошкільних закладах продовження освітньо-виховного процесу з урахуванням ”жовтого” рівня епідемічної небезпеки, відсотку щеплених педагогічних та інших працівників закладів освіти та рекомендацій МОН від 22.09.2021 року .

Водночас керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, старостинським округам, жителям та гостям громади  просимо забезпечити дотриманням протиепідемічних заходів  передбачених для ”жовтого” рівня епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, згідно до встановленого рівня епідеміологічної небезпеки.

За дотриманням карантинних та протиепідемічних заходів на території громади , за виконанням суб’єктами господарювання заходів щодо запобігання занесенню і поширенню COVID-19 слідкуватиме мобільна група, до складу якої входять представники поліції, держпродспоживслужби, селищної ради. У разі порушення протиепідемічних заходів,  прийматимуться міри щодо притягнення відповідальних осіб до адміністративної відповідальності.

Шановні жителі громади!

Бережіть своє життя, життя своїх рідних та оточуючих!