Професійна  реадаптація учасників АТО/ООС

Дата: 20.09.2021 10:00

Фото без описуЗахисники України, які перебували в зоні військових подій, -  це особлива категорія людей, яка потребує індивідуального підходу, а часто й підтримки після завершення військової служби.

Іноді для їх реадаптації потрібно пройти освітньо-професійну підготовку, перепідготовку, підвищити кваліфікацію, спрямовану на сприяння підприємницької ініціативи. У межах співфінансування коштів обласного та місцевого бюджетів, реалізується Програма професійної реадаптації учасників АТО/ООС та членів сімей загиблих (померлих) таких осіб.

Фото без описуДвоє учасників АТО/ООС з Черняхівської громади виявили бажання взяти участь у такій програмі і вже 17 вересня 2021 року для них стартував осінній семестр у Державному університеті «Житомирська політехніка».

Даний проект реалізується спільно з Міжнародним фондом соціальної адаптації (в рамках Проекту «Норвегія-Україна»).