У переддень професійного свята привітали працівників лісового господарства

Дата: 17.09.2021 16:00

Фото без описуУ переддень професійного свята – Дня працівників лісового господарства – в ДП «Пулинський лісгосп АПК» відбулись урочисті збори. Черняхівський селищний голова Наталія Ревчук та заступник голови Андрій Ющенко привітали колектив лісгоспу і за багаторічну сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток галузі лісового господарства нагородили кращих працівників підприємства Грамотами селищної ради.

Гості подякували кожному за те, що лісівники дбають про справжній, живий скарб нашої землі – про ліс. «Всі ми з дитинства знаємо, що ліс – це легені планети. Але це ще і його душа: раціональне і розумне використання усіх його дарів дарує людям тепло і затишок. А для країни загалом, її економіки та екології зокрема, лісове господарство відіграє дуже важливу роль.

І ефективно дбати про нього можуть тільки люди з почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження цього скарбу.» – сказала Наталія Миколаївна. Вона побажала фахівцям своєї справи, які професійно стоять на сторожі гармонії і порядку в лісовому господарстві, міцного здоров’я, особистого щастя й сімейного благополуччя.