Дата: 17.09.2021 11:00

Фото без описуВітаємо з Днем рятувальника колектив 23 Державної пожежно-рятувальної частини 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Житомирській області!

Сьогодні жителі Черняхівської громади вітають з професійним святом тих, хто ризикує власним життям заради інших людей. Адже це надзвичайно відповідальна і складна робота, що до снаги тільки висококваліфікованим, мужнім, ініціативним і сильним духом людям. Рятувальники нашої громади з честю забезпечують надійний захист життя людей від вогню та стихії, цілодобово підтримують постійну бойову готовність і завжди готові прийти на допомогу тим, хто її невідкладно потребує.

У день професійного свята бажаємо всім сил, впевненості, сміливості, рішучості і завзятості, холодного розуму і гарячого серця та завжди перемоги над стихією. Хай ваше життя буде щасливим та сповненим тільки приємних подій.

Черняхівський селищний голова Наталія РЕВЧУК