Фотосесія для руденьких: тепло, емоційно, яскраво. ФОТО

Дата: 13.09.2021 09:00

Фото без описуЯскравий сонячний день і яскраві, схожі на сонячні промінчики, жителі Черняхівської громади, які зібрались 12 вересня завдяки ініціативній Анні Нагурній на фотосесію для руденьких. Саме таким способом Анна вирішила подарувати гарний настрій нашим землякам.

І в неї вийшло. Присутні обмінялись класними емоціями, кожен отримав заряд позитиву - і ті, кого фотографували, і ті, хто просто спостерігав. А через тиждень рудоволосі черняхівці матимуть ще й езкоштовні професійні фото від Aнни Бугайчук.

"Хочу, щоб про Черняхів говорили: «А, це ж те класне містечко...» . А це залежить від кожного з нас. Кожен може зробити маленький крок, який хоче , який має можливість.  Насправді, ділитись щастям - це легко і мегаприємно!" - такі теплі слова і дружні обійми від організатора надихали усіх.