Відбулась 13 позачергова сесія селищної  ради VIII скликання

Дата: 10.09.2021 15:00

Фото без опису10 вересня 2021 року відбулась 13 позачергова сесія селищної  ради VIII скликання.

Депутати розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про Програму фінансування  видатків на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських маршрутах загального користування  на території Черняхівської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

2. Про Програму соціальної  підтримки  учасників АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні Черняхівської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки.

3. Про внесення змін до бюджету Черняхівської селищної територіальної громади на 2021 рік.

4. Про внесення змін до проекту містобудівної документації «Генеральний план населеного пункту смт Черняхів Черняхівської селищної  ради Черняхівського району Житомирської області».

5. Про скасування рішення дванадцятої сесії Черняхівської селищної ради восьмого скликання від 13 серпня 2021 року «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни цільового призначення «для  розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд будівельних організацій та підприємств» на цільове призначення «для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами».

6.Про затвердження структури виконавчих органів Черняхівської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів в новій редакції.

Усі питання порядку денного сесії попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій селищної ради.  З усіх питань було ухвалено відповідні рішення.