Обговорювали питання осіннього призову

Дата: 07.09.2021 13:00

Фото без описуЗустрічі 9 відділу Житомирського РТЦК та СП з старостами старостинських округів Черняхівської селищної територіальної громади по питанню ведення військового обліку відбуваються систематично.

Cьогодні, 07.09.2021 року, на черговому засіданні, що проходило в адміністративному приміщенні селищної ради, обговорювали питання осіннього призову на строкову військову службу, який розпочнеться з 01 жовтня та триватиме до 31 грудня 2021 року. Розглянули і ряд організаційних питань по оповіщенню військовозобов’язаних громадян.

Фото без описуУ засіданні взяли участь голова селищної ради Наталія Ревчук, заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрій Ющенко, керуючий справами виконавчого комітету Василь Чечко, старости старостинських округів, головний спеціаліст апарату селищної ради Сергій Герасимчук, голова військово-лікарської комісії Тетяна Шевцова, начальник 9 відділу Житомирського РТЦК та СП  Віктор Іваницький, начальник відділення рекрутингу та комплектування Богдан Чайківський, головний спеціаліст відділення рекрутингу та комплектування Зоряна Коробенко.