Підготовка до зими триває

Дата: 07.09.2021 10:00

Фото без описуФото без опису6 вересня під керівництвом заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Андрія Ющенка відбулось чергове засідання робочої групи для координації діяльності підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності, з підготовки господарського комплексу до роботи в зимових умовах та розв’язання нагальних питань.

Під час планового засідання розглядалися питання про хід виконання вже визначених завдань та порушувався ряд нагальних питань, які потребують особливої уваги. Зокрема йшлося про готовність закладів охорони здоров’я, освіти, установ соціальної сфери, про обстеження пічного опалення для безпечної експлуатації в зимовий період у житлових будинках одиноких людей похилого віку.

За підсумками засідання робочої групи дані відповідні доручення.