Щиро вітаємо освітян, учнів та батьків Черняхівської громади із Днем знань!

Дата: 01.09.2021 07:00

Шановні працівники освіти!

Дорогі  учні та батьки Черняхівської громади!

Щиро вітаємо вас із Днем знань – святом мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів.

Особливо трепетним цей день стає для першокласників і їхніх батьків, бабусь та дідусів. Це початок нового етапу в житті, де шкільна родина подарує нашим дітям нові знайомства, друзів і багато відкриттів та перемог протягом майбутніх років. Хай уроки і книги будуть цікавими, вчителі терплячими, а шкільні друзі – надійними. Любі першокласники! Будьте активними і допитливими. Ви зможете все, головне – вірте в себе так, як віримо у вас всі ми!

Дорогі старшокласники, майбутні випускники!

Вчителі щодня відкривають вам двері у Країну Мудрості. Цей навчальний рік для багатьох із вас стане вирішальним у виборі майбутньої професії. Ваша доля – у ваших руках. Користуйтесь знаннями, закладайте міцний фундамент своїх майбутніх досягнень. Щиро бажаємо досягти своєї мети у житті і мати взаєморозуміння з викладачами та батьками. Хай збудуться ваші мрії та плани.

Шановні освітяни! Висловлюємо велику вдячність за самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння, які ви щодня даруєте нашим дітям. Щастя вам, міцного здоров’я та задоволення від роботи.

Зичимо всім школярам сміливості й упевненості в собі, високого натхнення в пізнанні світу, захопливих відкриттів і нових перемог у новому навчальному році!

Зі святом вас!

З повагою та найкращими побажаннями

Черняхівський селищний голова Наталія РЕВЧУК