Відбулось друге засідання робочої групи з розроблення Стратегії розвитку Черняхівської селищної територіальної громади до 2027 року

Дата: 27.08.2021 17:00

В Черняхівській селищній раді  триває робота над розробкою Стратегії розвитку Черняхівської селищної територіальної громади до 2027 року.

27 серпня 2021 року відбулось друге засідання робочої групи, на якому присутніх ознайомлено з соціально-економічним аналізом Черняхівської громади, презентовано та обговорено звіт про опитування підприємців та мешканців громади.

Члени робочої групи обговорили SWOT-аналіз, зокрема, слабкі та сильні сторони громади, можливості та загрози, а також про оперативні та стратегічні цілі.

Наразі триває анкетування мешканців громади та представників бізнесу для врахування кожної думки під час написання стратегії.

Стратегія розвитку ОТГ є саме тим документом, на основі якого буде здійснюватися подальше планування життя громади та дозволить скоординувати зусилля всіх зацікавлених сторін для отримання системних змін у всіх сферах суспільного життя.

Матеріали, підготовлені в процесі роботи над Стратегією, публікуються на веб-сайті селищної ради в розділі «Стратегія розвитку».

Черняхівська селищна рада радо запрошує усіх жителів громади долучитися до розробки важливого документа та пройти опитування за посиланням.