Відбулось засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при селищній раді

Дата: 16.08.2021 17:00

Фото без описуСьогодні, 16.08.2021 року, відбулося чергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при селищній раді. На порядок денний виносилися питання, які були порушені на обласному черговому засіданні комісії ТЕБ та НС від 02.08.2021 року № 15 та потребували розгляду на комісії при селищній раді.

Про недопущення виникнення пожеж в природних екосистемах, моніторинг пожежонебезпечних зон, вжиття додаткових заходів щодо забезпечення охорони лісів від пожеж доповідали Олександр Блощицький – провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Житомирського районного управління Головного управління ДСНС України в Житомирській області, Оксана Кавун – помічник лісничого Черняхівського лісництва ДП «Пулинський лісгосп АПК».

Про стан протипожежного водопостачання на території селищної ради повідомив Олег Власюк – заступник начальника 23 ДПРЧ 1 ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Житомирській області.

Фото без описуПро стан протипожежного, санітарно-епідеміологічного захисту та готовність закладів освіти на території селищної ради до нового навчального 2021/2022 року поінформували Олександр Блощицький – провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Житомирського районного управління Головного управління ДСНС України в Житомирській області, Леонід Жовтовський – начальник Черняхівського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області, Наталія Заборчук – начальник відділу освіти, молоді та спорту  селищної ради.

Про стан забезпечення населення якісною та безпечною для здоров’я питною водою поінформував Леонід Жовтовський.

Про здійснені заходи щодо забезпечення протипожежного захисту об’єктів агропромислового комплексу під час збирання, переробки та зберігання продукції врожаю 2021 року повідомив Олександр Блощицький.

Про забезпечення пожежної безпеки у період святкування Дня Незалежності України поінформував Сергій Герасимчук – головний спеціаліст апарату селищної ради.

Про визначення місць знищення вибухонебезпечних предметів на території громади на 2021 рік поінформував Олег Власюк.

Заслухано інформацію визначених керівників з даних питань, прийнято відповідні рішення.