Висловлюємо глибокі співчуття!

Дата: 16.08.2021 12:00

Фото без описуВідійшла у вічність жителька Черняхова Белла Яківна Майзенберг, яка своє життя присвятила охороні здоров'я людей.

Ця шанована жінка майже чотири десятки років пропрацювала на Черняхівщині педіатром. Через її дбайливі руки пройшли тисячі маленьких пацієнтів.

Народилася Белла Яківна в Очеретянці, а згодом переїхала з батьками до Черняхова. Після школи навчалася на педіатричному відділенні Першого київського медичного інституту до того часу, поки в рідний край не прийшла війна.

Під час евакуації вона закінчила медінститут у Ташкенті.

У Черняхівській районній лікарні Белла Яківна працювала районним педіатром і завідувачем педіатричного відділення.

Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким. Нехай світла пам'ять про Беллу Яківну залишиться у серцях кожного, хто її знав.